E-book - Příručka pro nevěsty

Ke stažení zde!

BUDU SE VDÁVAT!
ANEB

JAK SE Z TOHO NEZBLÁZNIT...

E-book vznikl jako příručka pro nevěsty, které se rozhodly naplánovat si svůj svatební den samostatně.

Příručka obsahuje 20 kapitol, manuál od A do Z, jak si zorganizovat svatbu tak, abyste se z toho nezbláznila a naopak měla vše dle svých představ. Vše krok za krokem k vysněné svatbě!

Celkové plánování úkolů ze svatebního listu, jak mít pod kontrolou svůj svatební rozpočet, příprava na krizové body, či zákulisí spolupráce s dodavateli. Praktické informace týkající se svatební administrativy a svatební etikety, designový materiál, tradice, svatební trendy a zajímaví čeští dodavatelé. Vše na jednom místě a ZDARMA!

V rámci tohoto průvodce pro nevěstu získáte ZDARMA svatební pracovní list, který vám vizuálně pomůže při přípravách. Nedílnou součástí je také možnost využití nové svatební mobilní aplikace, která je ke stažení ZDARMA.

S námi proměníte stres ze svatebních příprav v krásnou a nezapomenutelnou životní etapu.

Pracovní listy pro plánování svatby

Ke stažení zde!

Pracovní listy k E - BOOKU

Pracovní listy pro plánování svatby

 Pracovní listy k E-booku vznikl jako  doplńkový materiál k příručce pro nevěsty, které se rozhodly naplánovat si svůj svatební den samostatně.

Celkové plánování úkolů ze svatebního listu, jak mít pod kontrolou svůj svatební rozpočet, příprava na krizové body, či zákulisí spolupráce s dodavateli.

V rámci tohoto průvodce pro nevěstu získáte ZDARMA svatební pracovní list, který vám vizuálně pomůže při přípravách. Stačí si listy tedy jen zaslat na Váš email a vytisknout. Vše si pak jednoduše poznačíte třeba i v papírové podobě. Nedílnou součástí je také možnost využití nové svatební mobilní aplikace, která je ke stažení ZDARMA.

color
https://www.brideadvisor.cz/wp-content/themes/swape/
https://www.brideadvisor.cz/
#EDB44D
style1
paged
Loading posts...
/home/site/wwwroot/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
Tady nám napiště svůj email
on
off