Reference

 • Anežka Lachová
  Anežka Lachová, cosmetics & make-up artist„Jsem ráda, že mohu být součástí tohoto projektu, který díky opravdu lehce ovladatelné aplikaci dá nevěstám možnost rychlého a úzkého kontaktu s těmi firmami, které potřebují ve svůj svatební den. Je to efektivní pro všechny strany. Jak pro nevěstu, tak i pro nás, kteří nabízíme své služby každodenně."
 • Kateřina Vlhová
  Kateřina Vlhová, fotografka„Líbí se mi idea propojení českého trhu s našimi klienty. V dnešní uspěchané době chce každý zefektivnit komunikaci s klientelou. Být takto součástí nějakého celku, ze kterého si nevěsty snadno vyberou, co potřebují, a doslova na proklik se dostanou k potřebnému kontaktu s námi, považuji za hodně povedený krok kupředu."
 • Veronika Folvarčná
  Veronika Folvarčná, fotografka„Proto jsme se stali součástí této svatební aplikace. Plnit nevěstám sny, od toho jsme tu my. Snažíme se nabízet v našem portfoliu to nejlepší, co umíme. Občas se ale setkáváme s tím, že nevěsty nemají přehled o tom, co vše si mohou žádat. Tato aplikace jim vše zjednoduší a pomůže s komunikací s námi. Tak proč to nezkusit?"
 • Elton 'Elly Jay' Lodewyk
  Elton 'Elly Jay' Lodewyk„Vytvoření virtuálního světa pro nevěstu, kde se v době příprav může inspirovat aktuální nabídkou a zároveň se okamžitě na tentýž základě soustředit na vyhledání dané firmy, je prostě již osvědčené zjednodušení práce pro všechny strany."
color
https://www.brideadvisor.cz/wp-content/themes/swape/
https://www.brideadvisor.cz/
#EDB44D
style1
paged
Loading posts...
/home/site/wwwroot/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
Tady nám napiště svůj email
on
off